O nas

NATIVE j​est pracownią aranżacji wnętrz. Główną działalnością firmy jest projektowanie wnętrz prywatnych: domów, mieszkań, pojedynczych pomieszczeń np: kuchnie, łazienki, pokoje dziecięce.

Współpraca z NATIVE jest gwarancją oryginalnych i niepowtarzalnych wnętrz.
Podczas całego procesu realizacji możecie liczyć Państwo na nasze wsparcie.

Współpracujemy z wieloma profesjonalnymi firmami z branż budowlanej, wykończeniowej oraz stolarskiej, ​dzięki którym możliwe jest wykończenie wnętrz na najwyższym poziomie i najwyższej technologii. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. Ważny jest dla nas bezpośredni kontakt z Inwestorem, mający na celu poznanie Państwa oczekiwań i potrzeb.

Zgodnie z budżetem jakim Państwo dysponujecie jesteśmy w stanie stworzyć wnętrza funkcjonalne i piękne. Przykładamy wiele starań, aby zaprojektowane przez nas pomieszczenia (meble) poza swoją niepowtarzalnością były również ergonomiczne. Oprócz podstawowej ​oferty projektowej i wizualizacjami 3D​, proponujemy kompleksowy ​nadzór autorski​, konsultacji budowlano-wykończeniowych i usługi dekoratorskie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również usługę ​e-wnętrza​ i ​HOME STAGING​.